Jsem obyčejná žena, která od dětství snila o tom, že bude kosmetičkou. Podvědomě jsem vždy věděla, že mým posláním je pomáhat ženám.

Vyrůstala jsem mezi alternativními směry léčení, které byly pro mne tak běžné, že jsem jim nepřikládala pozornost. Až psaní absolventské práce na téma Psychosomatika z pohledu východní a západní medicíny mi otevřelo nové obzory. Tehdy nastalo plné uvědomění si mé pravé životní cesty.

Pracuji ve službách 9 let. Za tu dobu jsem došla k zjištění, že pečovat pouze o zevnějšek žen není plně naplňující, protože chybí to "NĚCO". Spoustu klientek má problémy se sebevědomím nebo nevědí, jak uchopit svou ženskou energii, která se odráží také v partnerských vztazích. Nejvíce mě naplňuje, pokud klientka odchází odpočatá a ještě s dobře mířenou radou nebo inspirací.

Sama jsem si musela rozklíčovat a vyřešit nespočet problémů a samozřejmě to nekončí. Díky tomu Vám mohu předávat mé zkušenosti. Inspiruji se technikami zejména u východních kultur. Salon je proto laděný do exotických prvků.

Dále se věnuji astrologii, výkladu karet, snů a minulým životům, tanci a kreativním činnostem. Začala jsem také praktikovat uzemňující jógu.

Doufám, že alespoň jednou za život pojedu studovat do zahraničí.

Co mám vystudované nebo studuji:

  • SŠSaŘ Stochov obor Kosmetické služby
  • VOŠ v Praze obor Diplomovaný nutriční terapeut
  • Astrologická škola zaměřená na psychoastrologii
  • Kurzy orientálních a latinskoamerických tanců
  • Stálé vzdělávání se v oblastech s ženskou tématikou
  • Seberozvoj