Dobrý den, jmenuji se Lenka Kobylková. Vystudovala jsem SŠSaŘ Stochov obor Kosmetické služby. Své práci se věnuji 8 let. 

Ráda pracuji s lidmi a zajímám se o jejich zdraví a psychiku - zejména o ženskou energii.  To mě naplňuje nejvíce. Od malička jsem vyrůstala mezi alternativními směry léčení.

Během studia na VOŠ v Praze obor Diplomovaný nutriční terapeut jsem si během psaní  absolventské práce na téma Psychosomatika z pohledu východní a západní medicíny uvědomila, jak je všechno propojeno se vším. Tehdy nastala má opravdová cesta.

 Dále se vzdělávám v oblasti psychologie a esoteriky.  Věnuji se zejména astrologii, výkladu karet, snů a minulým životům. Toto vše vyústilo také v zájem o jógu.

Má Luna v Blížencích mě pohání v poznávání nových postupů, sledování novinek v oboru a vzdělávání se. Stále potřebuji mít inspiraci. Nemám ráda, když člověk ustrne na místě.

Od dětství miluji východní kultury, které mě inspirují v mé práci. Salon je laděný do exotických prvků. Exotickými technikami se snažím zpestřit procedúry. 

Mým  cílem je Vaše spokojenost, a proto jsem pro Vás připravila příjemné čisté prostředí s kvalitními službami. 

Mou další zálibou je tanec, malování a další kreativní činnosti. Mým snem je alespoň jednou odjet na východ ne za účelem dovolené, ale za studiem.