Dobrý den, jmenuji se Lenka Kobylková. Vystudovala jsem SŠSaŘ Stochov obor Kosmetické služby. Své práci se věnuji již 8. rokem.

Vzhledem k tomu, že ráda pracuji s lidmi a zajímám se o jejich zdraví, rozhodla jsem se studovat VOŠ v Praze obor Diplomovaný nutriční terapeut, který mě nadále velice ovlivnil, ale ne způsobem, který každý čeká. 

Od dětství miluji východní kultury, které mě inspirují v mé práci. Salon je laděný do exotických prvků. Exotickými technikami se snažím zpestřit procedúry. Během studia VOŠ mi došlo, že zabývat se povrchními příčinami našich zdravotních problémů není nic pro mě. Jdu si proto svou cestou a vzdělávám se dále v oblasti psychologie a esoteriky. Zejména výkladu snů, minulými životy a astrologií. Toto vše vyústilo také v zájem o jógu.

Má Luna v Blížencích mě pohání v poznávání nových postupů, sledování novinek v oboru a vzdělávání se. Stále potřebuji mít inspiraci. Nemám ráda, když člověk ustrne na místě.

Hlavními obory, kterými se v salonu zabývám jsou kosmetika a celkově péče o tělo, zejména masáž lávovými kameny. Mnoho zkušeností jsem získala jako masérka v luxusním hotelu Hilton.

Mým  cílem je Vaše spokojenost, a proto jsem pro Vás připravila příjemné čisté prostředí s kvalitními službami. 

Mou další zálibou je tanec, malování a další kreativní činnosti. Mým snem je alespoň jednou odjet na východ ne za účelem dovolené, ale za studiem.