Masáže

  • Relaxační olejová masáž

Je zvláště důležitá v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží.

Technika masáže umí pomoci od bolesti, napětí ztuhlých a bolavých svalů, pomáhá podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu.
Používají se při ní jemnější, pomalé hmaty oproti masáži klasické a ve spojení s kvalitním olejem dojde k naprostému navození klidu a pohody.
 
 
  • Kokosovo – čokoládový sen 

Vítejte ve světě luxusní péče! Čeká Vás masáž teplým kokosovo-čokoládovým olejem, kokosový peeling a čokoládový zábal. Již před 2000 lety se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Díky čokoládovému zábalu se přes pokožku vstřebávají vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty.

Procedura je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky a zlepšení stádia celulitidy. Má také příznivý vliv na činnost srdce
a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.

 
  • Medová masáž

Detoxikační masáž medem velmi účinně působí proti rozvinutým nemocem, lze ji však aplikovat i při zvládnutí stresu, chronických chorob, opotřebování věkem, při jarních očistných kůrách. Při masáži medem dochází k odstraňování toxinů až z hloubi těla a ty potom „vyplavou" na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné od medu. Odstraňuje usazeniny, všechny jedy z životního prostředí, potravin a léků, které si tělo nahromadilo ve svých tkáních v průběhu života. Obnovuje se přirozená detoxikační schopnost organismu. 

Obezřetnost je nutná i u alergií na pyly, které med pochopitelně obsahuje!

                                  
  • Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je považována za „královnu masáží“. Základy této terapie spočívají v použití speciálních havajských technik, které ve spojení s horkými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Správně zvolená exotická aromaterapie umocňuje pocit klidu a pohody. V této terapii se využívá jak znalostí indické a čínské medicíny (čakry, energetické dráhy), tak i prvků havajské masáže. Pracuje se zde především na stresových drahách. Jedná se o celkovou masáž, lze poskytnout i částečnou masáž – nejčastěji masáž zad.

Léčivá síla kamenů dlouhou dobu zůstává v těle, teplo cítíte i několik dnů po masáži a proto vřele doporučuji dopřát si masáž v chladných dnech.