Kosmetika

  • Kosmetika je hlavní náplní mého salonu a také ji miluji, takže další vzdělávání v této oblasti je samozřejmostí.
  • Nejsem příznivce přístrojů, které vyzařují světlo, ultrazvuk atd....
  • Na co ale nenechám dosputit je mikrodermabraze, kterou nabízím a vakuové čištění pórů. Je to čistě mechanická záležitost :-)
  • Jsem zaměřená přírodněji, alternativněji, miluji cizokrajné přípravky a ráda se inspiruji u východních kultur a lektorů, kteří poznatky přinášejí sem. 
  • U akné je však třeba silnější péče, a proto zde používám hlavně kosmetiku GERnétic
  • Mám více oblíbených značek, které kombinuji. Protože být kosmetičkou jedné značky není nic pro mě, je to hodně omezující. Někde je lepší sérum, někde peeling...Mám ráda rozmanitost a změnu. A většina mých klientek také.
  • Používám hlavně alginátové masky, jsou úúžasné.
  • V zimě Vás zahřeje vyhřívané lehátko a nahřáté ručníky, v létě osvěží klimatizace.
  • Ke kosmetice můžeme zařadit zábal rukou
 
 

Aromaterapeutická kosmetika Yasminka je vyrobena díky tisíce let starým receptům z bylinek, esencí, tinktur, které pocházejí především
z kolébky aromaterapie - surovin z Maghrebu, severní Afriky - jako je země duše Maroko, Tunisko, ale i slunných zemí naší Evropy - Portugalsko, Španělsko, Chorvatsko, Egypt a vonný Orient - Dubaj, Omán. Některé exotické suroviny se vozí přímo z Indického oceánu - Seychelské ostrovy, Mauricius, Madagaskar.

Tato kosmetika vám nabízí ideální péči o vaše tělo i duši. Moderní vědecký výzkum využívá hodnotných přírodních složek a znalostí starých kultur. Právě Hammam (lázně) jsou důkazem pozůstatku staletých orientálních tradic v oblasti krásy těla. Výsledkem jsou vysoce kvalitní kosmetické přípravky a oleje pro aromaterapie a masáže, poskytující účinnou a vyváženou péči o celé tělo i duši.

Výrobky neobsahují ropné produkty (paraffinum liquidum), rafinované oleje, syntetická barviva, umělé parfemace, konzervanty a suroviny GMO.

 

 

GERnétic nabízí komplexní ošetření celého těla, včetně rukou a vlasů. Je to kosmetika pro krásu, pohodu a příjemný pocit, udržuje pleť v dobrém stavu – hebkou a jemnou. Zamezuje předčasnému stárnutí a zároveň řeší různé problémy vyskytující se na pokožce jako akné, jizvy, strie, popáleniny, ekzémy, lupénku, plísně. Ošetřuje tukové polštáře, celulitidu, zpevňuje a modeluje poprsí.

„GERnétic překračuje hranice běžné kosmetické péče“ říká majitel značky Dr.Albert Laporte. „jedná se o zcela jiný přístup ke kosmetice, jde spíš o celkový zdravotní stav, který se pak projeví i na stavu a vzhledu pokožky“.

Úspěch ošetření kosmetikou GERnétic je založen na dokonale propracovaných metodách a důmyslném složení kosmetických produktů. GERnétic je přírodní kosmetika, která používá výtažky ze 187 rostlin. Na základě vývoje Laboratoře GERnétic vyloučily z přípravků všechny zvířecí extrakty kromě mléčných proteinů. Tyto složky byly nahrazeny vysoce aktivními, vyváženými a stabilními látkami vyráběnými nejmodernější technikou BIOTECHNOLOGIÍ.

 

3 základní principy GERnétic:

Buněčná terapie

Kosmetika GERnétic vychází z dokonalého poznání syntézy potravy i možnosti, že zároveň s kosmetickou péčí lze tělo obohatit o vitamíny, minerály, stopové prvky, aminokyseliny a jiné látky, které tělo nedokáže z potravy v dostatečném množství získat. Přípravky GERnétic přináší základní kompenzaci výživných látek buňkám pokožky (vyživují buňky, upravují a zlepšují jejich funkce, dalo by se říci, že nutí buňky chovat se jako buňky mladší), doplňují nedostatky ve výživě a zamezují obnovení problému. Buněčnou terapii užívá GERnétic již více než 30 let. Některé kosmetické firmy ji teprve objevují.

Homeopatické dávkování

Všechny aktivní látky jsou dávkovány homeopaticky. Princip homeopatie zavedl německý lékař Samuel Hahnemann. Je založen na názoru, že velmi malé dávky povzbuzují životní sílu k větší činnosti, zatímco větší ji ochromují nebo ničí. Regenerační a výživné produkty GERnétic stačí aplikovat ve velmi malém množství.

Využití meridiánových zakončení a meridiánových drah

 

Při aplikaci regeneračních krémů využívá GERnétic stimulaci meridiánových zakončení (ušní lalůčky, ploska chodidla, přední strana hrudníku).

Předpokladem optimálních výsledků je sladění působení přípravků GERnétic se správnou výživou.

Čím se GERnétic liší od klasické kosmetiky?

* působí na problém, ale zároveň i na jeho příčinu

* díky špičkovým vlastnostem výrobků není nutné používat mechanické čištění pleti, zákaznice odchází z kosmetického salonu s klidnou pletí

* způsob aplikace přípravků je odlišný, dochází k postupnému vrstvení, téměř vždy do vstřebání

* přípravky se mohou různě kombinovat, každé ošetření může být jiné

* některé kosmetické přípravky mají lehkou prokrvující schopnost, která zabezpečí hluboký průnik aktivních látek

* stavebnicový systém umožňuje jednoduché rozšíření nabídky ošetření bez zbytečného navyšování zásob zboží na skladě

* výborně ošetřuje akné, vrásky, jizvy, strie

* pomáhá odstraňovat celulitidu a tukové polštáře, formuje postavu, modeluje poprsí

Dermokosmetika CHRISTINA je izraelská profesionální korektivní kosmetika, která řeší různé estetické problémy pleti jako je akné, post-akné, suchá a mastná seborea, cévní defekty, hyperpigmentace, podrážděná a citlivá pleť, předčasné stárnutí pleti, vrásky.

Zakladatelkou je Christina Miriam Zechavi, která působí jako vedoucí kliniky dermatologie a estetické chirurgie v Tel Avivu.

Mám ráda značky z těcho exotických zemí, protože obsahují jiné byliny a rostlinné výtažky, než jsme zvyklí. Díky sluníčku mají i o mnoho procent vyšší účinnost než naše. Zde jsou hodně zakomponovány bylinky z tradiční čínské medicíny. Jsou tedy v souladu s mou filozofií salonu. Kosmetika má také řady, které jsou patentované pouze pro ni. Budu je mít v salonu zhruba do roka. Nechte se překvapit :-) 

Produkty prodávám také do domácí péče. Jsem spokojená s cenou-účinkem.