Astrologie a výklad karet

Ráda bych Vám nabídla vypracování základního horoskopu, který kombinuji s výkladem karet na aktuální zhodnocení Vašich témat.

Astrologie a výklad karet jsou mým koníčkem a neskutečně mi v životě pomohly! Astrologii se věnuji jako samouk zhruba 10 let a nyní navštěvuji soustavně astrologické kurzy, abych své poznatky ukotvila. Astrologická mandala je nejlepším pomocníkem, jak pochopit svůj život. Můžeme zde vyčíst například, jaké práci byste se měli věnovat, jak vztah s otcem a matkou ovlivnil Váš život......

Nezapomeňte, že tato mapa ukazuje život v den narození, je tedy možné, že jste se v průběhu života vychýlili nebo naopak jdete hrdě cestou, kterou si Vaše duše naplánovala před narozením.

Karty jsou mé kamarádky, na které se mohu spolehnout. Člověk k nim musí přistupovat s úctou a respektem. Téměř každý má představu, že karty řeknou budoucnost. U mě ne. Svět se tak neskutečně rychle mění a budoucnost se změní každým Vaším rozhodnutím. A také nejsem příznivcem toho, aby lidé věděli svou nebo něčí budoucnost. Proč se nenechat překvapit? Vše pramení z vlastní nejistoty. 

Mým největším darem a prokletím je naciťování emocí druhých. Výklady proto koncipuji psychologickým způsobem, aby bylo zřetelné, jaké emoce se v dané problematice nacházejí, jak by se situace dala vylepšit. Cílem je to, abyste poznali sami sebe, pochopili popřípadě jednání druhého. To je důležitější než budoucnost!

Pokud se Vám tato nezvyklá forma výkladů líbí, neváhejte mě kontaktovat :-)

Ceny jsou na vyžádání a odvíjí se od požadavků klienta.

 

Ivanka (1) : ,,Děkuji za horoskop, jsi velmi šikovná,když jsem to četla tak jsem měla pocit ,že mně znáš celý život, a nebo že znáš můj celý život. 

Na to že jsi říkala že umíš malo nebo že se o horoskopy jen zajimaš, to teda nevím co by bylo ,kdy by jsi toho věděla hodně!"

Ivanka (2) : ,,Ty jsi šikovná! Podle mě to máš v sobě, karty ti jen potvrzují to, co znáš. Děkuji!"

Dana: ,,Tak to jste fakt dobrá. Až se bojím, jak je to všechno pravda! Když si to tu tak skládám, tak to sedí úplně..."