Astrologie a výklad karet


Ráda bych Vám nabídla vypracování základního horoskopu, který kombinuji s výkladem karet na aktuální zhodnocení Vašich témat.

Astrologie a výklad karet jsou mým koníčkem a neskutečně mi v životě pomohly! Astrologii se věnuji jako samouk zhruba 10 let a nyní navštěvuji soustavně astrologické kurzy, abych své poznatky ukotvila. Astrologická mandala je nejlepším pomocníkem, jak pochopit svůj život.

Nezapomeňte, že tato mapa ukazuje život v den narození, je tedy možné, že jste se v průběhu života vychýlili nebo naopak jdete hrdě cestou, kterou si Vaše duše naplánovala před narozením.

Karty jsou mé kamarádky, na které se mohu spolehnout. Člověk k nim musí přistupovat s úctou a respektem. Vzhledem k tomu, že žiji přítomností, stejnou energii posílám do karet. Neřeknu Vám, jaká budoucnost Vás čeká, ale to, jak pochopit aktuální situaci, její řešení, vhled do emocí. Budoucnost se mění každým rozhodnutím, proto není nikdy jasná. Proč se nenechat překvapit?

Jsem velice citlivá na energie, proto výklady poskytuji pouze online, bez přítomnosti cizí osoby. 

Kosmetický rituál

Po letech praxe "klasické kosmetiky" jsem došla do stádia, kdy mi došlo, že žena potřebuje a zaslouží si něco mnohem víc! Péči si zaslouží celé tělo. Mám ráda ucelené systémy, kdy se postupuje od začátku do konce. Kde je zde konec? U plosek nohou!

Kosmetický rituál jsem sestavila tak, aby obsahoval jak ošetření hlavy, obličeje a dekoltu, tak i ošetření rukou a nohou. Během této procedury dojde k uvolnění a péči o celé tělo, rozpohybuje se lymfa, meridiánové dráhy a dojde k celkovému omlazení těla.


 • Poskytuji pouze rituál, jiné kosmetické ošetření nenabízím
 • Podle aktuálního stavu zhodnotím průběh ošetření
 • Doba trvání 1,5 -2h
 • Používám kosmetiku GERnétic, Yasminka, NAOBAY, Bio Earth, Pure Fiji
 • Obsahuje: Základní očista, uvolnění svalů hlavy, depilace, úprava a barvení obočí, mikrodermabraze, vakuové a ruční čištění obličeje, masáž obličeje a dekoltu, různé druhy masek a krémů, ošetření rukou a nohou v podobě masáží, zábalů, aplikaci tělových svící, základní reflexologie, harmonizaci čaker. Do ošetření mohu zařadit lávové kameny, krystaly, bylinné měšce apod.....
 • Jsem zaměřená přírodněji, alternativněji, miluji cizokrajné přípravky a ráda se inspiruji u východních kultur a lektorů, kteří poznatky přinášejí sem
 • V létě Vás ochladí klimatizace, v zimě zahřeje vyhřívané lehátko
 • V salonu nemám přístroje, které ovlivňují zdraví tím, že vyzařují světlo
 • Klientka musí být oděna pouze do spodního prádla. Mohu poskytnou jednorázové kimono

Tělové svíce

Tělová svíce je alternativní metodou k řešení zdravotních a psychických problémů. Svíce je vhodným pomocníkem pro odstranění a eliminaci zánětů v těle, otoků, bolestí a můžete ji použít i při náročných stresových situacích a psychické nepohodě. Dále podporuje cirkulaci energie, uvolňuje energetické bloky a spouští tak přirozené regenerační procesy organismu.

Tělová svíce působí protizánětlivě, prohřívá tělo a harmonizuje psychickou i fyzickou stránku těla. Zapálenou svíci přikládáme na bolestivá místa, akupresurní místa či čakry. Tělovou svíci tak můžete použít pro podporu léčby zánětů svalů i kloubů, bolestivých zranění i přetrvávajících poruch. Pomůže při nepravidelné menstruaci, dlouhodobých bolestech hlavy či opakovaných zánětech ucha.


Kontraindikace:

 • na otevřené rány, vnitřní rány
 • přímo do ohniska problému - ekzémy, akné, bradavice
 • v oblasti srdce (na levou stranu)
 • na sliznicích (ústa, jazyk, genitálie, oči . . . . . )
 • dětem do 3 let
 • při zánětu ucha, nevkládáme do ušního otvoru, ale za nebo před ucho
 • těhotným do oblasti břicha
 • při zvýšené teplotě
 • na temeno hlavy - na korunní čakru (7.čakra)
 • při alergii na včelí produkty


Brow Bar / Lash Bar

V takzvaném Brow Baru bude Vašemu obočí poskytnuta komplexní péče počínaje navržením tvaru, odstínu obočí, epilace okolních chloupků, zastřižení, finálního učesání a závěrečnou úpravou.
Barvení provádím nejraději Hennou. Barva je plnější, má daleko větší výdrž než klasická a výsledek je nesrovnatelný. Je to ta nejmodernější metoda, která se nyní nabízí. Pokud máte permanentní make-up, můžeme pomocí Henny zvýraznit již vybledlou barvu.
Barvení klasickou barvou nabízím samozřejmě také.
Dále mohu poskytnout laminaci obočí, která Vám krásně vytvaruje a hlavně zafixuje přírodní obočí, které se neposedně kroutí.

Mohu Vám nabídnout klasické barvení řas nebo Lash Filler.

Oproti Lash Liftingu se Lash filler řadí do laminace řas. Řasy natáčí pomocí kyseliny thyoglykolové a bromidu sodného. Jedná se tedy o natočení zcela bez čpavku.

Vaše řasy budou krásně přirozeně natočené, silnější, hustší, opticky prodloužené a načerněné. Efekt vydrží 6-8 týdnů.

Řada Inlei Lash Filler je celá vyrobena v Itálii. Klinicky prověřené jsou proto nejen jednotlivé přípravky, ale i jejich vzájemné působení od odlíčení, přes natáčení, barvení, až po poslední krok výživy.

Účinné látky v Lash Filleru

 • Panthenol - Provitamin B5. Zvlhčuje, změkčuje a zklidňuje pokožku. Chrání řasy před vnějším poškozením.
 • Hydrolyzovaný keratin - Obnovuje přirozenou vrstvu keratinu v řasách, dodává lesk a měkkost. Intenzivně hydratuje a posiluje pokožku. Řasy rekonstruuje.
 • Biotinoyl Tripeptid-1 - Biotinoyl tripeptid-1 vzniká spojením biotinu (vitamín H či BH) chemicky vázaného na tripeptid obsahující tři aminokyseliny (glycin, lysin a histidin). Komplex podporuje růst delších, hustších a silnějších řas. Biotinoyl tripeptid-1 podporuje tvorbu keratinocytů vlasové cibulky a její lepší ukotvení. Tím prodlužuje růstovou fázi řasy.

Masáže

Masáž lávovými kameny

Je považována za "královnu masáží". Základy této terapie spočívají v použití speciálních havajských technik, které ve spojení s horkými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Správně zvolená exotická aromaterapie umocňuje pocit klidu a pohody. V této terapii se využívá jak znalostí indické a čínské medicíny (čakry, energetické dráhy), tak i prvků havajské masáže. Pracuje se zde především na stresových drahách. Jedná se o celkovou masáž, lze poskytnout i částečnou masáž - nejčastěji masáž zad.

Léčivá síla kamenů dlouhou dobu zůstává v těle, teplo cítíte i několik dnů po masáži a proto vřele doporučuji dopřát si masáž v chladných dnech. 

Čokoládový sen

Vítejte ve světě luxusní péče! Čeká Vás masáž teplou čokoládou, peeling a čokoládový zábal. Již před 2000 lety se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Díky čokoládovému zábalu se přes pokožku vstřebávají vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty.

Procedura je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky a zlepšení stádia celulitidy. Má také příznivý vliv na činnost srdce
a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.

Relaxační olejová masáž

Technika masáže umí pomoci od bolesti, napětí ztuhlých a bolavých svalů, pomáhá podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu.Používají se při ní jemnější, pomalé hmaty oproti masáži klasické a ve spojení s kvalitním olejem dojde k naprostému navození klidu a pohody.

Je zvláště důležitá v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží.Medová masáž

Detoxikační masáž medem velmi účinně působí proti rozvinutým nemocem, lze ji však aplikovat i při zvládnutí stresu, chronických chorob, opotřebování věkem, při jarních očistných kůrách. Při masáži medem dochází k odstraňování toxinů až z hloubi těla a ty potom "vyplavou" na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné od medu. Odstraňuje usazeniny, všechny jedy z životního prostředí, potravin a léků, které si tělo nahromadilo ve svých tkáních v průběhu života. Obnovuje se přirozená detoxikační schopnost organismu.

Obezřetnost je nutná i u alergií na pyly, které med pochopitelně obsahuje!

Depilace

Při depilaci voskem dochází k úplnému odstranění chloupku i s kořínkem a díky tomu se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení. Efekt depilace voskem obvykle vydrží dva až osm týdnů, což je i výrazně déle než při depilaci s použitím depilačních krémů. Nevýhodou je, že v závislosti na citlivosti pokožky, se může jednat o bolestivější způsob (i když bolest trvá velice krátkou dobu).

Depilace voskem se používá téměř na všechny části těla počínaje obličejovými partiemi (tváře, brada, oblast nad horním rtem), přes ruce, zadeček až po nejčastěji depilovanou pokožku nohou.Doporučuji nechat chloupky narůst min. 5 milimetrů, aby se na depilační pásky zachytily skutečně chloupky všechny. Před depilací by měla být pokožka suchá a zbavená mastnoty.Používám různé druhy vosků včetně cukrové pasty. Depiluji i podpaží a třísla, obličej, bradu, záda u mužů.