Recenze

 
Tato rubrika obsahuje hodnocení od mých klientů. Jsem ráda, že jsou se mnou spokojeni. :-)
 

Ivanka (1) : ,,Děkuji za horoskop, jsi velmi šikovná,když jsem to četla tak jsem měla pocit ,že mně znáš celý život, a nebo že znáš můj celý život. 

Na to že jsi říkala že umíš malo nebo že se o horoskopy jen zajimaš, to teda nevím co by bylo ,kdy by jsi toho věděla hodně!"

Ivanka (2) : ,,Ty jsi šikovná! Podle mě to máš v sobě, karty ti jen potvrzují to, co znáš. Děkuji!"

Dana: ,,Tak to jste fakt dobrá. Až se bojím, jak je to všechno pravda! Když si to tu tak skládám, tak to sedí úplně..."

Daniela:  Chci Vám poděkovat za příjemně strávený čas při dnešní depilaci, nemám žádnou reakci a nožky vypadají nádherně, bylo mi u Vás zase moc fajn, jako minule."

Jana:  Chodím k ní na kosmetiku, pedikúru, gelové nehty. Jsem z Kladna a dojížděla jsem do Švermova. Teď jsem velice ráda, že si otevřela pobočku na Kladně. Těší mě, že si přibrala prodej stélek do bot značky Hanák. Používám je již delší dobu a jsem s nimi velice spokojena. Měla jsem plochou nohu a během dvou let se mi zmenšilo chodidlo o dvě čísla. Nyní je nemusím kupovat na internetu, ale mohu zajít do salonu a mám je bez poštovného. Se službami Lenky jsem nadmíru spokojená a mohu jen doporučit."

Michaela: Lenka je opravdový profesionál, nikomu jinému bych svou pleť nesvěřila, neustále se vzdělává v oboru a hledá tu nejlepší cestu ke spokojenosti zákazníků. V salonu jsem si úžasně odpočinula a Lenka se o mě skvěle starala, za mě jednoznačně nejlepší salon na Kladně."
 
Jana:  Sluzby pani Lenky jsou vytecne. Ma prvni pedikura v zivote . Ostych sel stranou a me nozky jsou zase krasne. Vrele doporucuji. Salon krasny a Lenka usmevave slunicko. Rada se budu vracet."
 

Hanka:  Dobrý večer slečno Lenko, ještě jednou Vám moc děkuji za Vaše služby – pro mě velmi příjemný odpočinkový relax, který moc rychle utekl:-). Jste velice milá. Budu se těšit na příště."

Milan: Chodím k Lenče už rok a něco a na kosmetiku a na pedikúru. Co se týče kosmetiky tak o mojí aknozní pleť ještě nikdo nepečoval tak jako Lenča, její výborná značka Syncar a šikovné ruce mi pleť opravdu zlepšily, její kosmetické procedury jsou vynikající, léčivé. Nikdy jsem tak hezkou pleť, obličej jako mam teď neměl a to vše díky úžasné Lenče. Co se týče pedikury tak tu umí Lenča báječně, skvěle, na jedničku, pěkně si s nožkama přes hodinku vyhraje. Zažil jsem už takových pedikúr a bylo to k ničemu, zažil jsem rychlokvašky a to Lenča opravdu není! Lenča je úžasná, pečlivá, svědomitá holčina se skvělým přístupem jak v pedikuře tak i ostatních procedurách: kosmetika atd. Jinak k té pedikuře ještě bych dodal: všude jsem zažil pedikuru tak na půl hodinky a to bylo vše a u Lenči je to přes hodinku a výsledek je znát, tak skvěle ošetřené nožky jsem nikdy neměl, její pedikura je léčivá a účinná. Lenče není její zákazník lhostejný, je na prvním místě. Takový salon se širokým výběrem nikdo nemá v Kladně a takový nejlepší přístup jako má Lenča taky nikdo nemá. Takže Lenču můžu jen a jen doporučit. Nikam nechoďtě než jen k Lenče. Doporučuji vřele!!"

 
Michaela: Chodím k Lence na pedikůru už skoro rok a půl a opravdu mohu říct, že jsem tak pečlivou pedikuru i s masáží nohou u nikoho jiného neměla. Dokonce začal k Lence na pedikůru chodit i můj manžel a to je co říct. Perfektní zkušenosti mám i s kosmetikou a naposledy jsem byla u Leničky na masáži zad - vše naprosto úžasné."
 
EvaMaximální spokojenost! Chodím do kosmetického salonu Lenka na pedikůru a úpravu obočí a musím říci, že jsem natěšená na každou další návštěvu. Dobré služby ve spojení s úžasnou kosmetičkou - no nemá to chybu a mohu jen doporučit!"
 
Romana: Navštívila jsem salon Lenka poprvé a pro mě po velké kosmetické pauze a musím říct, že jedním slovem příjemné pohlazení po pleti i po duši tak skvěle odpočinutá a se skvěle osvěženou pletí jsem se dlouho necítila. Změny si všiml doma i manžel takže to myslím hovoří samo za sebe. 
Po týdnu jsem se do salonu vrátila znovu tentokrát na pedikůru a opět musím jen a jen chválit protože tak alabastrové nožky mají snad jen moje děti ;o)) takže opět 5+. Za mě tedy rozhodně doporučuji protože Lenka je opravdu profík a já už se těším na další "odpočinek"
 
LenkaVelká spokojenost,příjemný útulný salón ladící do fialové barvy.Lenka je moc šikovná:)),cenově krásně dostupné,doporučuji začít se opečovávat,2 hodiny zde strávené s Lenčou jsou pro mně vždy velkou odměnou :))."