Existuje více druhů gellaců na nehty, ale ženy mezi nimi nedělají rozdíly. Všem většina říká Shellac nebo gellac a to je velká chyba! Nyní uvedu rozdíly.

Shellac je prosím samostatná ZNAČKA! (jako např. Dermacol). Termín gellac je název pro skupinu dlouhotrvajících gel - laků (jako např. laky na nehty). Výdrž je 2-4 týdny.  Shellac byla první značka tohoto druhu na trhu vůbec - nehtové lůžko se nemusí zpilovávat, odstraňuje se removerem. Vydrží 2-4 týdny - dle typu nehtů. Je drahý a většina zákaznic by na něj finančně nedosáhla - musela bych mít cenu aplikace cca 700 Kč. 

Proto existuje již řada značek, které jsou levnější, stejné či podobné kvality. Stejný princip aplikace, výdrže i odstranění. Tyto mám já. 

Gellac - původně se muselo zpilovávat nehtové lůžko, což většina zákaznic už nechce. Proto se od něj opouští a nyní se GELLACEM nazývají všechny produkty, pod které se nemusí zpilovávat lůžko a odstraňuje se removerem (právě na bázi Shellacu, což si většina žen plete). Můžete se ale ještě stále setkat s původním označením. 

Striplac - neměcká značka - svlékací gellac, jediný svého druhu na trhu. Lůžko se po něj nezpilovává, sundavá se sloupnutím. Můžete si ho sundat doma. Protože je na hladkém nehtu a je ještě ke všemu sloupávací - výdrž je 1-2 týdny. Vhodné na dovolené, různé akce, svatby atd...můžete se rychle vrátit ke svým nehtům, což je vhodné zejména pro zdravotní sestry a všechny, které mohou mít barevné nehty jen po dobu dovolené. 

Zpevnění nehtů pomocí hardeneru - nehet se musí zpilovat, vydrží někdy tak dlouho jako gelové nehty, může se na něj dát jakákoliv barva nebo nechat čirý. Odstraňuje se odbroušením, poté se opět doplní. 

U všech těchto typů platí pravidlo, že drží pouze na krátkých nehtech! Na delší nehty už patří gel, protože se musí modelavat! 

U nehtů na nohou je jedno, jaký typ gellacu máte, vše drží krásně :-)

                   

Zpevnění přírodních nehtů průhledným gellakem

Cena od 200,-

Aplikace gellac

Cena od 450,-

Aplikace Striplac

Cena od 350,-

Aplikace gellac, Striplac na nohy

Cena od 250,-

Odstranění Cena od 170,-