SPA manikúra - ošetření pro dokonale krásné ruce

K péči o ruce používám především přípravky značek Yasminka a Pure Fiji. 

Aromaterapeutická kosmetika Yasminka je vyrobena díky tisíce let starým receptům z bylinek, esencí, tinktur, které pocházejí především

z kolébky aromaterapie - surovin z Maghrebu, severní Afriky - jako je země duše Maroko, Tunisko, ale i slunných zemí naší Evropy - Portugalsko, Španělsko, Chorvatsko, Egypt a vonný Orient - Dubaj, Omán. Některé exotické suroviny se vozí přímo z Indického oceánu - Seychelské ostrovy, Mauricius, Madagaskar.

Tato kosmetika vám nabízí ideální péči o vaše tělo i duši. Moderní vědecký výzkum využívá hodnotných přírodních složek a znalostí starých kultur. Právě Hammam (lázně) jsou důkazem pozůstatku staletých orientálních tradic v oblasti krásy těla. Výsledkem jsou vysoce kvalitní kosmetické přípravky a oleje pro aromaterapie a masáže, poskytující účinnou a vyváženou péči o celé tělo i duši.

Výrobky neobsahují ropné produkty (paraffinum liquidum), rafinované oleje, syntetická barviva, umělé parfemace, konzervanty a suroviny GMO.

 

Luxusní kosmetika Pure Fiji nabízí to nejlepší z tradičních receptur péče o vlasy, pleť i pokožku celého těla pocházejících od domorodých obyvatel souostroví Fidži, kteří využívali přírodní zdroje pro péči o svá těla již před staletími. Hlavním základem produktů Pure Fiji je panenský kokosový olej, jenž je lisovaný za studena, aby neztratil své výjimečné účinky. Společnost Pure Fiji tedy přináší v péči o tělo to nejlepší ze starobylých tradic ostrova v kombinaci s pokročilou technologií.

Pure Fiji nabízí kompletní řadu přírodních kosmetických produktů s obsahem unikátních rostlinných výtažků. Exotické byliny jsou na Fidži sbírány ručně tak, aby si zachovaly maximální podíl svých živin. To zaručuje vysokou kvalitu konečných produktů Pure Fiji. Pro své pěsticí a léčebné vlastnosti jsou při výrobě využívány oleje z exotických ořechů, které regenerují a hydratují i namáhanou a suchou pokožku a pečují o ni. Veškeré přírodní ingredience, jako cukrová třtina, papája, ananas, mučenka a nezralý kokos, jsou ihned po sběru zpracovávány tak, aby si zachovaly maximum účinných látek. To vše dělá z Pure Fiji výjimečnou kosmetiku, která navíc úžasně voní... jako pacifický oceán plný květin, kokosového mléka a čerstvého ovoce.

Spa - manikúra je kombinovaná s použitím brusky.

70 -80 min.

Cena od 450,-

SPA esence

Příjemné aroma prostředí pomocí Spa esence aplikované na ručník, pracovní plochu nebo do ovzduší.

Manikúrní lázeň

Desinfikuje, hydratuje a změkčuje pokožku a kutikulu, revitalizuje pokožku rukou.

Úprava tvaru nehtů

Odstranění zbytku laku, zapilování nehtů do požadovaného tvaru, vyhlazení vrchní vrstvy nehtů.

Odstranění kutikuly pomocí brusky

Bělící pasta
Dokonalé vybělí nehty, které přirozeně žloutnou při každodenní práci. Vhodná hlavně pro kuřáky a návštěvníky solárií.

Peeling

Leštění 

Sérum dle stavu kůže

Maska dle stavu kůže

Lotion a masáž rukou
 

 

Další úkony  
P - Shine Cena 250,-
Lakování Cena 100,-