Relaxační olejová masáž

Je zvláště důležitá v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží.

Technika masáže umí pomoci od bolesti, napětí ztuhlých a bolavých svalů, pomáhá podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu.
Používají se při ní jemnější, pomalé hmaty oproti masáži klasické a ve spojení s kvalitním olejem dojde k naprostému navození klidu a pohody.
 
Druh masáže Popis Doba trvání Cena
Relaxační olejová masáž zad a paží Rituál, luxusní oleje Pure Fiji, Bio kokosový, nahřáté ručníky, vyhřívané lehátko 60 minut 600,-
Relaxační olejová masáž celého těla Rituál, luxusní oleje Pure Fiji, Bio kokosový, nahřáté ručníky, vyhřívané lehátko 90 minut 900,-

 

Uvolňující rašelinová masáž zad se zábalem ze zeleného jílu

 

Přináší uvolnění spazmů a celkovou relaxaci organismu, masáže zlepšují krevní oběh, uvolňuje ztuhlé svaly, odstraňuje problémy s klouby, odstraňují bolesti zad
a šíje a působí velice intenzivně proti migréně. 

Tělový zábal ze zeleného jílu se používá jako přírodní prostředek pro prohřátí a uvolnění stažených a bolavých svalů. Pomáhá též při bolestech zad, krční páteře
a kloubů. 
 
Druh masáže Popis Doba trvání Cena

Uvolňující rašelinová masáž se zábalem ze zeleného jílu -záda a hýždě

Rituál, rašelinová emulze, zábal, nahřáté ručníky, vyhřívané lehátko 60 minut

690,-

 
 
Kokosovo – čokoládový sen 
 

Vítejte ve světě luxusní péče! Čeká Vás masáž teplým kokosovo-čokoládovým olejem, kokosový peeling a čokoládový zábal. Již před 2000 lety se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Díky čokoládovému zábalu se přes pokožku vstřebávají vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty.

Procedura je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky a zlepšení stádia celulitidy. Má také příznivý vliv na činnost srdce
a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.

 
Druh masáže Popis Doba trvání Cena

Kokosovo – čokoládový sen - celé tělo zezadu

Rituál, kokosovo - čokoládová masáž olejem, peeling, čokoládový zábal, hydratační kokosové mléko, nahřáté ručníky, vyhřívané lehátko 90 minut 950,-
 
 

Medová masáž

 

Detoxikační masáž medem velmi účinně působí proti rozvinutým nemocem, lze ji však aplikovat i při zvládnutí stresu, chronických chorob, opotřebování věkem, při jarních očistných kůrách. Při masáži medem dochází k odstraňování toxinů až z hloubi těla a ty potom „vyplavou" na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné od medu. Odstraňuje usazeniny, všechny jedy z životního prostředí, potravin a léků, které si tělo nahromadilo ve svých tkáních v průběhu života. Obnovuje se přirozená detoxikační schopnost organismu. 

Obezřetnost je nutná i u alergií na pyly, které med pochopitelně obsahuje!

Druh masáže Popis Doba trvání Cena

Medová masáž zad

Rituál, peeling, medová masáž, nahřáté ručníky, vyhřívané lehátko 45 minut 500,-

 

 
Rituály ostrova Fiji
                                  
Masáž lávovými kameny
 

Masáž lávovými kameny je považována za „královnu masáží“. Základy této terapie spočívají v použití speciálních havajských technik, které ve spojení s horkými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Správně zvolená exotická aromaterapie umocňuje pocit klidu a pohody. V této terapii se využívá jak znalostí indické a čínské medicíny (čakry, energetické dráhy), tak i prvků havajské masáže. Pracuje se zde především na stresových drahách. Jedná se o celkovou masáž, lze poskytnout i částečnou masáž – nejčastěji masáž zad.

Léčivá síla kamenů dlouhou dobu zůstává v těle, teplo cítíte i několik dnů po masáži a proto vřele doporučuji dopřát si masáž v chladných dnech.
 
Druh masáže Popis Doba trvání Cena

Masáž lávovými kameny - záda a paže

Rituál, luxusní oleje Pure Fiji, Bio kokosový, nahřáté ručníky, vyhřívané lehátko

60 minut

890,-

Masáž lávovými kameny - celé tělo

Rituál, luxusní oleje Pure Fiji, Bio kokosový, nahřáté ručníky, vyhřívané lehátko

90 minut

1100,-

 
Masáž obličeje, dekoltu a ramen lávovými kameny
 

Masáž obličeje a dekoltu lávovými kameny je velice příjemná relaxační metoda. Při masáži se uvolňují svaly v oblasti tváře, krku a dekoltu. 

Tepelná energie z kamenů rozproudí krev a působí do hloubky. Tímto dokáže pomoci uvolnit i hluboké svaly obličeje. Navíc má tato masáž také detoxikační účinky. Uvolňuje z podkoží a ztuhlých svalů obličeje odpadní látky a toxiny, které se podílejí na procesu stárnutí a tvorbě vrásek. Podporuje napnutí pokožky a zlepšuje její elasticitu. Pleť se tak dobře regeneruje a působí svěžím mladistvým dojmem. Mimo to má tato masáž pozitivní vliv na bolesti hlavy a únavu. Napomáhá k celkové relaxaci organismu a k navození duševní pohody a vnitřního klidu. 

Na závěr kombinuji teplý lávový kámen s kamenem studeným – přírodní mramor. Dochází tím k závěrečné harmonizaci a zklidnění pokožky vyrovnáním teplot.

 
Druh masáže Popis Doba trvání Cena

Masáž obličeje lávovými kameny

Rituál, očištění pleti luxusní kosmetikou Pure Fiji, peeling (dle stavu pleti), masáž, tonizace, hydratační mléko Pure Fiji, nahřáté ručníky, vyhřívané lehátko 60 minut 690,-
 
 
Masáž obličeje a paží Tropical

Ruční obličejová masáž je velmi oblíbená a příjemná procedura. Svalová tkáň v obličeji s věkem oslabuje, kolem úst, očí a na čele se objevují jemné vrásky. Masáž obličeje pomáhá oddálit proces stárnutí, neboť díky ní se zlepší krevní oběh, pružnost svalů a masírovaná osoba se pak cítí skvěle a září zdravím.

                                  
Druh masáže Popis Doba trvání Cena
Masáž obličeje a paží Tropical
Rituál, očištění pleti luxusní kosmetikou Pure Fiji, peeling (dle stavu pleti), masáž, tonizace, hydratační mléko Pure Fiji, nahřáté ručníky, vyhřívané lehátko 50
minut
550,-
 
 

Masíruji přírodní kosmetikou z ostrova Fiji

Luxusní kosmetika Pure Fiji nabízí to nejlepší z tradičních receptur péče o vlasy, pleť i pokožku celého těla pocházejících od domorodých obyvatel souostroví Fidži, kteří využívali přírodní zdroje pro péči o svá těla již před staletími. Hlavním základem produktů Pure Fiji je panenský kokosový olej, jenž je lisovaný za studena, aby neztratil své výjimečné účinky. Společnost Pure Fiji tedy přináší v péči o tělo to nejlepší ze starobylých tradic ostrova v kombinaci s pokročilou technologií.

Pure Fiji nabízí kompletní řadu přírodních kosmetických produktů s obsahem unikátních rostlinných výtažků. Exotické byliny jsou na Fidži sbírány ručně tak, aby si zachovaly maximální podíl svých živin. To zaručuje vysokou kvalitu konečných produktů Pure Fiji. Pro své pěsticí a léčebné vlastnosti jsou při výrobě využívány oleje z exotických ořechů, které regenerují a hydratují i namáhanou a suchou pokožku a pečují o ni. Veškeré přírodní ingredience, jako cukrová třtina, papája, ananas, mučenka a nezralý kokos, jsou ihned po sběru zpracovávány tak, aby si zachovaly maximum účinných látek. To vše dělá z Pure Fiji výjimečnou kosmetiku, která navíc úžasně voní... jako pacifický oceán plný květin, kokosového mléka a čerstvého ovoce.

Pure Fiji se také snaží podporovat kulturu a životní prostředí Pacifiku, a tím způsob života ostrovanů. Proto podporuje rozvoj venkovských komunit včetně vzdělávání místních dětí a studentských stipendií. Snaží se pomáhat místním řemeslníkům a ženám v rozvíjení jejich vlastního drobného podnikání. Firma rovněž spolupracuje s obyvateli odlehlých míst, kteří pro ni připravují rostlinné extrakty, pletou košíky nebo ručně vyrábí papír.