Relaxační olejová masáž

Je zvláště důležitá v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží.

Technika masáže umí pomoci od bolesti, napětí ztuhlých a bolavých svalů, pomáhá podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu.
Používají se při ní jemnější, pomalé hmaty oproti masáži klasické a ve spojení s kvalitním olejem dojde k naprostému navození klidu a pohody.
 
Druh masáže Popis Doba trvání Cena
Relaxační olejová masáž zad a paží Rituál, luxusní oleje Pure Fiji, Bio kokosový, nahřáté ručníky, vyhřívané lehátko 45 minut 600,-
Relaxační olejová masáž celého těla Rituál, luxusní oleje Pure Fiji, Bio kokosový, nahřáté ručníky, vyhřívané lehátko 75 minut 750,-
 
 
Kokosovo – čokoládový sen 
 

Vítejte ve světě luxusní péče! Čeká Vás masáž teplým kokosovo-čokoládovým olejem, kokosový peeling a čokoládový zábal. Již před 2000 lety se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Díky čokoládovému zábalu se přes pokožku vstřebávají vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty.

Procedura je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky a zlepšení stádia celulitidy. Má také příznivý vliv na činnost srdce
a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.

 
Druh masáže Popis Doba trvání Cena

Kokosovo – čokoládový sen - celé tělo zezadu

Rituál, kokosovo - čokoládová masáž olejem, peeling, čokoládový zábal, hydratační kokosové mléko, nahřáté ručníky, vyhřívané lehátko 90 minut 890,-
 
 

Medová masáž

 

Detoxikační masáž medem velmi účinně působí proti rozvinutým nemocem, lze ji však aplikovat i při zvládnutí stresu, chronických chorob, opotřebování věkem, při jarních očistných kůrách. Při masáži medem dochází k odstraňování toxinů až z hloubi těla a ty potom „vyplavou" na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné od medu. Odstraňuje usazeniny, všechny jedy z životního prostředí, potravin a léků, které si tělo nahromadilo ve svých tkáních v průběhu života. Obnovuje se přirozená detoxikační schopnost organismu. 

Obezřetnost je nutná i u alergií na pyly, které med pochopitelně obsahuje!

Druh masáže Popis Doba trvání Cena

Medová masáž zad

Rituál, peeling, medová masáž, nahřáté ručníky, vyhřívané lehátko 45 minut 550,-

 

 
Rituály ostrova Fiji
                                  
Masáž lávovými kameny
 

Masáž lávovými kameny je považována za „královnu masáží“. Základy této terapie spočívají v použití speciálních havajských technik, které ve spojení s horkými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Správně zvolená exotická aromaterapie umocňuje pocit klidu a pohody. V této terapii se využívá jak znalostí indické a čínské medicíny (čakry, energetické dráhy), tak i prvků havajské masáže. Pracuje se zde především na stresových drahách. Jedná se o celkovou masáž, lze poskytnout i částečnou masáž – nejčastěji masáž zad.

Léčivá síla kamenů dlouhou dobu zůstává v těle, teplo cítíte i několik dnů po masáži a proto vřele doporučuji dopřát si masáž v chladných dnech.
 
Druh masáže Popis Doba trvání Cena

Masáž lávovými kameny - záda a paže

Rituál, luxusní oleje Pure Fiji, Bio kokosový, nahřáté ručníky, vyhřívané lehátko

45 minut

690,-

Masáž lávovými kameny - celé tělo

Rituál, luxusní oleje Pure Fiji, Bio kokosový, nahřáté ručníky, vyhřívané lehátko

75 minut

850,-

 
 

Masíruji přírodní kosmetikou z ostrova Fiji

Luxusní kosmetika Pure Fiji nabízí to nejlepší z tradičních receptur péče o vlasy, pleť i pokožku celého těla pocházejících od domorodých obyvatel souostroví Fidži, kteří využívali přírodní zdroje pro péči o svá těla již před staletími. Hlavním základem produktů Pure Fiji je panenský kokosový olej, jenž je lisovaný za studena, aby neztratil své výjimečné účinky. Společnost Pure Fiji tedy přináší v péči o tělo to nejlepší ze starobylých tradic ostrova v kombinaci s pokročilou technologií.

Pure Fiji nabízí kompletní řadu přírodních kosmetických produktů s obsahem unikátních rostlinných výtažků. Exotické byliny jsou na Fidži sbírány ručně tak, aby si zachovaly maximální podíl svých živin. To zaručuje vysokou kvalitu konečných produktů Pure Fiji. Pro své pěsticí a léčebné vlastnosti jsou při výrobě využívány oleje z exotických ořechů, které regenerují a hydratují i namáhanou a suchou pokožku a pečují o ni. Veškeré přírodní ingredience, jako cukrová třtina, papája, ananas, mučenka a nezralý kokos, jsou ihned po sběru zpracovávány tak, aby si zachovaly maximum účinných látek. To vše dělá z Pure Fiji výjimečnou kosmetiku, která navíc úžasně voní... jako pacifický oceán plný květin, kokosového mléka a čerstvého ovoce.

Pure Fiji se také snaží podporovat kulturu a životní prostředí Pacifiku, a tím způsob života ostrovanů. Proto podporuje rozvoj venkovských komunit včetně vzdělávání místních dětí a studentských stipendií. Snaží se pomáhat místním řemeslníkům a ženám v rozvíjení jejich vlastního drobného podnikání. Firma rovněž spolupracuje s obyvateli odlehlých míst, kteří pro ni připravují rostlinné extrakty, pletou košíky nebo ručně vyrábí papír.