Aromaterapeutická kosmetika Yasminka je vyrobena díky tisíce let starým receptům z bylinek, esencí, tinktur, které pocházejí především
z kolébky aromaterapie - surovin z Maghrebu, severní Afriky - jako je země duše Maroko, Tunisko, ale i slunných zemí naší Evropy - Portugalsko, Španělsko, Chorvatsko, Egypt a vonný Orient - Dubaj, Omán. Některé exotické suroviny se vozí přímo z Indického oceánu - Seychelské ostrovy, Mauricius, Madagaskar.

Tato kosmetika vám nabízí ideální péči o vaše tělo i duši. Moderní vědecký výzkum využívá hodnotných přírodních složek a znalostí starých kultur. Právě Hammam (lázně) jsou důkazem pozůstatku staletých orientálních tradic v oblasti krásy těla. Výsledkem jsou vysoce kvalitní kosmetické přípravky a oleje pro aromaterapie a masáže, poskytující účinnou a vyváženou péči o celé tělo i duši.

Výrobky neobsahují ropné produkty (paraffinum liquidum), rafinované oleje, syntetická barviva, umělé parfemace, konzervanty a suroviny GMO.

Ošetření jsou sestavována na místě dle aktuálního stavu pleti - na míru. Proto se prosím při objednávání neptejte, zda ošetření zahrnuje to, či ono. Doba se pohnula kupředu a kvalitní ošetření se již nedělá podle bodů 1 až.........xxx, ale podle toho, co je opravdu potřeba. Pokud máte pocit nebo přání, že potřebujete např. vyčistit pleť, vypnout pleť - ráda vám přání splním, pokud je to ovšem v souladu s aktuálním stavem pleti. Nemohu dávat např. peeling na ekzematickou pleť, i když byste si to přáli. V ceníku naleznete veškeré úkony, které každé ošetření obsahuje (jsou vhodné pro každého).