GERnétic abízí komplexní ošetření celého těla, včetně rukou a vlasů. Je to kosmetika pro krásu, pohodu a příjemný pocit, udržuje pleť v dobrém stavu – hebkou a jemnou. Zamezuje předčasnému stárnutí a zároveň řeší různé problémy vyskytující se na pokožce jako akné, jizvy, strie, popáleniny, ekzémy, lupénku, plísně. Ošetřuje tukové polštáře, celulitidu, zpevňuje a modeluje poprsí.

„GERnétic překračuje hranice běžné kosmetické péče“ říká majitel značky Dr.Albert Laporte. „jedná se o zcela jiný přístup ke kosmetice, jde spíš o celkový zdravotní stav, který se pak projeví i na stavu a vzhledu pokožky“.

Úspěch ošetření kosmetikou GERnétic je založen na dokonale propracovaných metodách a důmyslném složení kosmetických produktů. GERnétic je přírodní kosmetika, která používá výtažky ze 187 rostlin. Na základě vývoje Laboratoře GERnétic vyloučily z přípravků všechny zvířecí extrakty kromě mléčných proteinů. Tyto složky byly nahrazeny vysoce aktivními, vyváženými a stabilními látkami vyráběnými nejmodernější technikou BIOTECHNOLOGIÍ.

 

3 základní principy GERnétic:

Buněčná terapie

Kosmetika GERnétic vychází z dokonalého poznání syntézy potravy i možnosti, že zároveň s kosmetickou péčí lze tělo obohatit o vitamíny, minerály, stopové prvky, aminokyseliny a jiné látky, které tělo nedokáže z potravy v dostatečném množství získat. Přípravky GERnétic přináší základní kompenzaci výživných látek buňkám pokožky (vyživují buňky, upravují a zlepšují jejich funkce, dalo by se říci, že nutí buňky chovat se jako buňky mladší), doplňují nedostatky ve výživě a zamezují obnovení problému. Buněčnou terapii užívá GERnétic již více než 30 let. Některé kosmetické firmy ji teprve objevují.

Homeopatické dávkování

Všechny aktivní látky jsou dávkovány homeopaticky. Princip homeopatie zavedl německý lékař Samuel Hahnemann. Je založen na názoru, že velmi malé dávky povzbuzují životní sílu k větší činnosti, zatímco větší ji ochromují nebo ničí. Regenerační a výživné produkty GERnétic stačí aplikovat ve velmi malém množství.

Využití meridiánových zakončení a meridiánových drah

 

Při aplikaci regeneračních krémů využívá GERnétic stimulaci meridiánových zakončení (ušní lalůčky, ploska chodidla, přední strana hrudníku).

Předpokladem optimálních výsledků je sladění působení přípravků GERnétic se správnou výživou.

Čím se GERnétic liší od klasické kosmetiky?

* působí na problém, ale zároveň i na jeho příčinu

* díky špičkovým vlastnostem výrobků není nutné používat mechanické čištění pleti, zákaznice odchází z kosmetického salonu s klidnou pletí

* způsob aplikace přípravků je odlišný, dochází k postupnému vrstvení, téměř vždy do vstřebání

* přípravky se mohou různě kombinovat, každé ošetření může být jiné

* některé kosmetické přípravky mají lehkou prokrvující schopnost, která zabezpečí hluboký průnik aktivních látek

* stavebnicový systém umožňuje jednoduché rozšíření nabídky ošetření bez zbytečného navyšování zásob zboží na skladě

* výborně ošetřuje akné, vrásky, jizvy, strie

* pomáhá odstraňovat celulitidu a tukové polštáře, formuje postavu, modeluje poprsí

Ošetření jsou sestavována na místě dle aktuálního stavu pleti - na míru. Proto se prosím při objednávání neptejte, zda ošetření zahrnuje to, či ono. Doba se pohnula kupředu a kvalitní ošetření se již nedělá podle bodů 1 až.........xxx, ale podle toho, co je opravdu potřeba. Pokud máte pocit nebo přání, že potřebujete např. vyčistit pleť, vypnout pleť - ráda vám přání splním, pokud je to ovšem v souladu s aktuálním stavem pleti. Nemohu dávat např. peeling na ekzematickou pleť, i když byste si to přáli. 

Postup ošetření a použití přípravků stanovuji individuálně, dle typu pleti a zdravotního stavu zákaznice. Postup ošetření bude upřesněn při  vstupní konzultaci.

Každé ošetření zahrnuje vstupní konzultaci, čištění obličeje a dekoltu, úpravu obočí, lymfatickou masáž a ošetření očního okolí, masáž obličeje
a dekoltu, masku, regenerační krém, buněčný stimulátor a denní krém, doporučení domácí péče

60 min.

Cena od 800,-

Čištění pleti bez masáže - aknózní, černé tečky...

60 min

Cena od 650,-