Okouzlující žena - Harmonizační rituál

Nadpis textu

Přála byste si zářit, být přitažlivá a okouzlující? Tato tantrická péče je přesně pro vás! Pojďme laskavě a něžně uctít váš chrám a propojit se se svou duší.

Harmonizační rituál vede k poznání sebe sama, rozvinutí ženských vlastností, povzbuzení sebelásky  a prožívání krásných věcí v životě. Tantra pracuje s sexuální a životní energií. Ráda ve vás tyto energie rozproudím a podpořím vaše vnitřní vyzařování. Svou jiskrou života můžete obohacovat, oživovat okolí. Péče je jemná a zároveň hluboká, pracuje s tělem i psychikou. Žádný spěch, klid, plynutí, uvolnění, masáž a meditace.


Mohendžodaro


Tantrická celotělová masáž pro ženy
fotka milovat své tělo 

Vede ţenu k poznání sebe sama, k rozvinutí ţenských vlastností. Všechny masérky Mohendţodáro zároveň procházejí rituálem. Jeho propojení s masáţemi je nezbytn

ŢENSKÉ MASÁŢE MOHENDŢODÁRO Jsou mnohem jemnější a zároveň hlubší, pracují s tělem i psychikou. Jejich vlastností je plynutí, meditace, klid, napojení, uvolnění, ţádný spěch ani napětí.

povzbuzují lásku ţeny k sobě a proţívání krásných věcí v ţivotě

Na co se můžete těšit?

- nejprve si u dobrého čaje nebo kávy popovídáme a ujasníme si váš záměr

- můžeme se podívat do horoskopu a do karet, jaká je vaše cesta, vnitřní ženu, vnitřního muže, strachy atd...(vše v souvislosti se záměrem)

- postupně se budeme ladit a zklidňovat

- zapojíme dechová cvičení, tanec, meditaci a další hravé techniky 

- následuje ženská tantrická masáž (2h)

- po masáži máme dostatek času na probuzení, nikam nespěcháme

- závěrem můžete se mnou sdílet vaše pocity s celého rituálu :-)

- rituál je pokaždé jiný, intuitivní

Vztah k sobě damé

uctít tělo a spojit se s duší

naučit se vážit si své sexuální a žvitoní energie

posilování životní síly

Masáž pomáhá léčit psychická a sexuální zranění, odstraňuje bloky a probouzí v ženě prožívání emocí, otevírání srdce, lásku i vzrušení

Přitažlivá a fascinující 

mohendžodaro