NA PRODEJ - vše dermokosmetika SynCare

01.01.2015 15:09


Peeling gel pro normální a mastnou pleť 75ml
Základem Peeling gelu je jemný mořský písek těžený u španělských břehů. Peeling gel zjemní Vaši pleť a zanechá ji jasnou, zářící, svěží a regenerovanou.
Cena: 173,-

Denní krém na mastnou a smíšenou pleť BIO CPK (s fyzikálním UV filtrem) 75ml
Certifikovaná přírodní kosmetika s obsahem biosurovin. Denní krémová emulze pro mastnou a smíšenou pleť s UVA + UVB filtrem 8. Krém obsahuje přírodní zinek, který brání nadměrné produkci mazu, celkově pleť zklidňuje a působí jako přírodní UV filtr. Účinné složky: lipový extrakt v sójovém oleji BIO, přírodní oxid zinečnatý
Cena 344,-

Čisticí maska pro normální a mastnou pleť 75ml
Hlavní účinnou látkou masky jsou rostlinné enzmymy papáji, které výborně uvolňují povrchové kožní nečistoty. K tomu jim pomáhají další látky jako je například kaolín, uhličitan vápenatý a bentonit. Vaše pleť bude nebývale jemná, vyčištěná, tonizovaná a zbavená ucpaných pórů.
Cena: 223,-

Tonikum anti-akné 200ml
Vyvážený komplex vybraných bylin spolu se stahujícím organickým alantoinem představují účinnou kombinaci pro čištění zejména pokožky s akné.
Cena: 162,-

Čisticí mléko anti-akné 200ml
Odličovací fluid vyvinutý pro šetrné čištění pleti se sklonem k akné. Díky obsahu farnesolu mléko pleť nejen čistí, ale také osvěžuje a šetrně desinfikuje.
Cena: 207,-

Při koupi všech přípravků sleva na 990,-

Zpět