Luxusní kosmetika GERnétic

30.03.2015 18:54

Milé dámy,

vážím si toho, že jste spokojené s mými službami. Není lehké najít někoho, komu můžete ( hlavně v péči o pleť) důvěřovat, a proto chci pro Vás jen to nejlepší Emotikona smile
Během dubna rozšířím nabídku kosmetiky o luxusní francouzskou značku GERnétic. Tato kosmetika je naprosto úžasná. Nikdy jsem se s podobnou nesetkala. 
Filozofie firmy GERnétic je založena na předpokladu, že pokožka odráží vnitřní stav organismu. Kosmetická péče neřeší pouze následky, ale odstraňuje i vnitřní příčiny problémů. Zakladatelem společnosti GERnétic byl dr. Albert Laporte, francouzský biolog a lékař, který před více než čtyřiceti lety založil první laboratoř specializovanou na buněčnou biologii se zaměřením na péči o pleť.

Jak jsem se k GERnétic dostala?
Od dětství jsem chtěla být kosmetičkou, a proto jsem se na střední škole snažila v oboru vynikat. Každý ročník jsem ukončila s vyznamenáním. Za tuto mojí snahu jsem dostala od firmy GERnétic dárek - Základní dvoudenní seminář "Péče o obličej" .
Jsem moc vděčná, že jsem tuto příležitost dostala a těším se na další spolupráci!

Přijďte kosmetiku vyzkoušet a přesvědčit se o jejím účinku! V rámci ošetření GERnétic dostanete věrnostní kartičku. Můžete se těšit např. na konzultaci zdarma či nějakou slevičku :-)

Zpět