Oproti Lash Liftingu se Lash filler řadí do laminace řas. Řasy se natáčí pomocí kyseliny thyoglykolové a bromidu sodného. Jedná se tedy o natočení zcela bez čpavku.

Vaše řasy budou krásně přirozeně natočené, silnější, hustší, opticky prodloužené a načerněné. Efekt vydrží zhruba 6 týdnů. Řada Inlei Lash Filler je celá vyrobena v Itálii. Klinicky prověřené jsou proto nejen jednotlivé přípravky, ale i jejich vzájemné působení od odlíčení, přes natáčení, barvení, až po poslední krok výživy. 

Účinné látky

  • Panthenol - Provitamin B5. Zvlhčuje, změkčuje a zklidňuje pokožku. Chrání řasy před vnějším poškozením.
  • Hydrolyzovaný keratin - Obnovuje přirozenou vrstvu keratinu v řasách, dodává lesk a měkkost. Intenzivně hydratuje a posiluje pokožku. Řasy rekonstruuje.
  • Biotinoyl Tripeptid-1 - Biotinoyl tripeptid-1 vzniká spojením biotinu (vitamín H či BH) chemicky vázaného na tripeptid obsahující tři aminokyseliny (glycin, lysin a histidin). Komplex podporuje růst delších, hustších a silnějších řas. Biotinoyl tripeptid-1 podporuje tvorbu keratinocytů vlasové cibulky a její lepší ukotvení. Tím prodlužuje růstovou fázi řasy.

Cena aplikace

Včetně barvení i bez

890 Kč

Lash Filler + Laminace obočí

Laminace obočí je možná pouze v rámci Lash Filleru, samostatně tato služba není možná.

1.380 Kč