32.TÝDEN

07.08.2022

Blíží se nám úplněk a s ním větší citlivost, emocionalita. Dejme si pozor, abychom nerozdělaly větší oheň, než jsme schopny uhasit. Ten ve Hřensku stačí.Kartička Otevři své srdce krásně tématicky ladí s obdobím Lva, protože srdce tomuto znamení náleží. Je ideální čas začít důvěřovat. Důvěřovat v sebe a ve šťastnou budoucnost. Pomalu se ladit na své...

Chrám duše

03.08.2022

Poslouchejte a milujte své tělo. S láskou vám to vrátí.

31.TÝDEN

29.07.2022

Tento týden naslouchejme své duši. Dospěla jsi do bodu, je potřeba, abys šla sama za sebe. Není to snadné, chce to plné nasazení. Vyhýbáš se vědomě odpovědnosti a radši neděláš nic? Je na čase vyřešit svůj vnitřní konflikt a rozhodnout se!

Tantra

29.07.2022

Orientálním tancem jsem se před 15 lety dostala k tantře, aniž bych věděla, jak moc mě do budoucna ovlivní.

30.TÝDEN

23.07.2022

V tomto týdnu bude hlavním tématem proměna. Konečně skončilo období Raka, které nám dalo zabrat. Nastupuje vláda Lva a nové vyhlídky. Zároveň bude novoluní. Témata korespondují se srdeční čakrou - láska, sebeláska, dávání a přijímání. Někde jsem četla, že Lev bez lásky je chodící neštěstí. Lásku potřebuje stejně tak jako rodinné zázemí.
Péči, lásku...

Často se mě ptáte, odkud mám ty nádherné věcičky a šály. Obchodu Ganga jsem věrná už 15 let. Ta krásná energie Indie je naprosto božská!

29.TÝDEN

18.07.2022

Tento týden budeme pociťovat nejistotu, která může přijít kvůli strašákům v naší hlavě. Jsou tvé obavy oprávněné? Je vhodný čas na pořádný úklid v sobě, podívat se na své stíny a kde všude máme zkreslené představy. Nemusíš všechno hned odstranit. Stačí, že si zmapuješ své nedostatky, jak se chováš ve vypjatých situacích a kde maluješ zbytečně čerta...


Vyzkoušejte lehké vůně éterických olejů. Za mě nejlépe ochlazuje máta.Mátu doporučuji také ve formě výborné zmrzliny kde jinde, než v Kačici!

28.TÝDEN

10.07.2022

Energie tohoto týdne nám radí brát život s větším nadhledem a ochotou improvizovat. Blíží se úplněk. Toto období je charakteristické přestavbou plánů a změnou myšlení.

Stále říkám, že hydratace je základ! V létě můžete klidně trochu přitlačit. Doporučuji toto hydratační sérum od značky NAOBAY. Klientky ho milují pro jeho lehkost a vůni.